Polski

English

Deutsch
     
Aktualności
Dofinansowanie z środków Unii Europejskiej
Nasze przedsiębiorstwo uzyskało dofinansowanie z UE w ramach projektu pt.: "Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania platerowanej tytanem aparatury procesowej".
Sympozjum Przemysłowo-Techniczne
APC Presmet i ZTW Explomet wraz z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki zorganizowały Sympozjum nt. "Potencjał innowacyjny województwa opolskiego w zakresie wytwarzania nowoczesnej aparatury procesowej, platerowanej tytanem i jego stopami."
 
Podstrony:  1  2 
O firmie
Foto
Foto
Foto
Foto

APC Presmet powstało w 1998 r. poprzez wydzielenie z holdingu APC Metalchem samodzielnej spółki, działającej początkowo w ramach holdingu. Od 2001 r. jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem prywatnym.

Załoga APC PRESMET posiada wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie dennic, zbiorników oraz wszelkiego rodzaju aparatury ciśnieniowej. Mamy również duże doświadczenie w wykonywaniu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

 Z większością firm współpracujemy jako podwykonawcy, wytwarzając urządzenia na bazie dokumentacji powierzonej przez klienta.

Bliższe informacje dotyczące możliwości produkcyjnych, posiadanych certyfikatów oraz przykłady wykonanych urządzeń znajdziecie Państwo na dalszych kartach niniejszej strony internetowej.

 Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszymi możliwościami zechcecie Państwo nawiązać współpracę z APC Presmet jako Waszym poddostawcą.


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
  Code and design by   new4mat.com Administracja  


APC PRESMET Sp. z o.o, ul. Oświęcimska 122 H, 45-641 Opole, Poland;
VAT: PL7542541799; REGON: 531407064
Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział KRS nr 0000004060
Kapitał zakładowy: 9.433.900,-PLN